Ножівка Sigma 4403231
Фото 5 |
Sigma 4403231 550 мм700 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 4403231
Усі ціни 8 →Ножівка Sigma по пінобетону 550 мм T-Rex (4403231) | 531 грн. |
Ножовка Sigma по пенобетону с тефлоновым покрытием 550мм T-Rex (4403231) 4 | 504 грн. |
Ножівка Sigma по пінобетону з тефлоновим покриттям 550мм T-Rex (4403231) 4 | 448 грн. |
Sigma Ножівка Sigma по пінобетону з тефлоновим покриттям 550мм T-Rex (4403 | 448 грн. |
Ножівка по пінобетону Sigma з тефлоновим покриттям 550мм T-Rex 4403231 | 544 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Sigma 4403231
Ціни на Sigma 4403231 |
---|---|---|---|---|
Sigma 4403231 | від 448 грн. | 8 пропозицій | ||
Sigma 4403261 | від 605 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →