Набір інструментів Sigma 6010111
Sigma 6010111 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 6010111
Усі ціни 6 →Ключ Sigma набор рожково-накидных 8шт 6-19мм CrV satine (6010111) 6010111 | 361 грн. |
Ключ Sigma набір рожково-накидних 8шт 6-19мм CrV satine (6010111) 6010111 | 328 грн. |
Sigma Ключ Sigma набір рожково-накидних 8шт 6-19мм CrV satine (6010111) 60 | 328 грн. |
Sigma Ключи рожково-накидные Sigma 8шт 6-19мм CrV satine (6010111) | 328 грн. |
Набір ключів ріжково-накидних Sigma 8 шт 6-19 мм CrV Satine (6010111) | 328 грн. |
Ключі ріжково-накидні 8шт 6-19мм CrV satine SIGMA (6010111) | 328 грн. |
Додаткові функції і можливості набору інструментів Sigma 6010111:
- Розміри:
- 6, 8, 10, 12, 13, 14, 17, 19 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →