Набір інструментів Sigma 6003601
Фото 6 |
Sigma 6003601 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 6003601
Усі ціни 11 →Набір інструментів Sigma 3/8" 39шт (6003601) | 1 346 грн. |
Набір інструментів Sigma насадок торцевих та біт 3/8" 39шт CrV mid (600360 | 1 514 грн. |
Набір інструментів Sigma насадок торцевих та біт 3/8" 39шт CrV mid (600360 | 1 279 грн. |
Sigma Набор насадок торцевых и биты Sigma ?" 39шт CrV mid (6003601) | 1 346 грн. |
Набір насадок торцевих і біт 3/8 "39шт CrV mid Sigma (6003601) | 1 346 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →