Кружка-термос Sila Graphit 0.35 L 0.35 л (960671)
Sila Graphit 0.35 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sila 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sila.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sila Graphit 0.35 L 0.35 л
Термокухоль Сила 350мл Graphit (960671) | 308 грн. |
Термопляшка Graphit 0,35 л СИЛА (960671) | 299 грн. |
Термопляшка 350 мл Graphite СИЛА 960671 | 356 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →