Фляга-термос Sila Sport 0.82 L 0.82 л (960673)
Sila Sport 0.82 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sila 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sila.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sila Sport 0.82 L 0.82 л
Термобутылка Сила 820мл Sport Green (960673) | 399 грн. |
Термопляшка Sport Green 0.82 л СИЛА (960673) | 389 грн. |
Термопляшка 820 мл Sport СИЛА 960673 | 461 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →