Термос Sila Classic 0.5 L 0.5 л (960660)
Sila Classic 0.5 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sila 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sila.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sila Classic 0.5 L 0.5 л
Термос Сила 960660s - 500 мл Classic Silver (DR-000079514) TRG-155435 | 331 грн. |
Термос Сила 500мл Classic Silver (960660) | 292 грн. |
Термос Classic Silver 0.5 л СИЛА (960660) | 299 грн. |
Термос 500 мл срібний Classic СИЛА 960660 | 320 грн. |
Термос Classic Silver 0.5 л Сила 960660 | 290 грн. |
Модификації Sila Classic 0.5 L
Ціни на Sila Classic 0.5 L |
---|---|---|---|---|
Sila Classic 0.5 L 0.5 л | від 290 грн. | 7 пропозицій | ||
Sila Classic 0.75 L 0.75 л | від 349 грн. | 10 пропозицій | ||
Sila Classic 1.0 L 1 л | від 376 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →