USB-флешка Silicon Power Marvel M02 128 ГБ
Відео 2Фото 6 |
Silicon Power Marvel M02 128Gb 64 ГБ128 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power Marvel M02 128 ГБ
Усі ціни 13 →Silicon Power 128 GB Marvel M02 (SP128GBUF3M02V1S) Silver | 396 грн. |
Флешка USB 128G SILICON POWER usb3.2 Marvel M02 Silver SP128GBUF3M02V1S | 416 грн. |
USB флеш накопичувач Silicon Power USB 128G SILICON POWER usb3.2 Marvel M0 | 367 грн. |
Silicon Power USB флеш накопичувач Silicon Power USB 128G SILICON POWER us | 367 грн. |
Silicon Power Silicon Power USB 128G SILICON POWER usb3.2 Marvel M02 Alumi | 367 грн. |
ще 8 пропозицій
Алюмінієвий корпус, чи який він там. Червоний світлодіод. Мінімалістичний дизайн. Не померла після Реальна швидкість читання/запису – 70/9. Кривий usb(напевно шлюб, але на роботу не впливає, тільки естетично). Ковпачок із приколами. Ціна. Навіть у тесті crystal disk mark, з файловою системою ntfs результати погані Макс Грицаєнко: користуюся Silicon Power Marvel M02 128Gb більше року |
USB 3.2 лише на папері. Дешево Швидкість запису 10 Мб/с, Читання 130 Мб/с. Anton Kukoba: користуюся Silicon Power Marvel M02 64Gb менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Silicon Power Marvel M02
Ціни на Silicon Power Marvel M02 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Marvel M02 64 ГБ | від 214 грн. | 21 пропозиція | ||
Silicon Power Marvel M02 128 ГБ | від 331 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Ковпачок надягається тільки рівно по центру, в той час коли у більшості флешок із колпачками його можна починати надягати під яким хочеш кутом, він все одно налізе на порт нормально (може шлюб, але в мене чомусь чуйка на те що це звичайна історія для цієї моделі. А від зняти його треба постаратися... Цей ковпачок точно не загубиться із флешки.
І я цю модель silicon power на їхньому офіційному сайті, на який перейшов за QR кодом на звороті упаковки, не знайшов. Чомусь її там немає.