USB-флешка Silicon Power Touch T01 32 ГБ
Фото 3 |
Silicon Power Touch T01 32Gb 32 ГБ64 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power Touch T01 32 ГБ
Усі ціни 21 →Silicon Power Touch T01 32Gb (SP032GBUF2T01V1K) Black | 205 грн. |
USB флеш накопитель Silicon Power 32GB Touch T01 USB 2.0 (SP032GBUF2T01V1K | 224 грн. |
Silicon Power Touch T01 32GB SP032GBUF2T01V1K | 249 грн. |
Silicon Power SP032GBUF2T01V1K | 246 грн. |
USB флеш накопичувач Silicon Power 32GB Touch T01 USB 2.0 (SP032GBUF2T01V1 | 176 грн. |
ще 16 пропозицій
Додаткові функції і можливості usb-флешки Silicon Power Touch T01 32Gb:
- Корпус із захистом від пилу та вологи
- Захист паролем
Модификації Silicon Power Touch T01
Ціни на Silicon Power Touch T01 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Touch T01 32 ГБ | від 176 грн. | 21 пропозиція | ||
Silicon Power Touch T01 64 ГБ | від 192 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →