USB-флешка Silicon Power Marvel M02 128 ГБ
Видео 2Фото 6 |
Silicon Power Marvel M02 128Gb 64 ГБ128 ГБ |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Silicon Power.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Silicon Power Marvel M02 128 ГБ
Все цены 20 →Silicon Power 128 GB Marvel M02 (SP128GBUF3M02V1S) Silver | 396 грн. |
Флешка USB 128G SILICON POWER usb3.2 Marvel M02 Silver SP128GBUF3M02V1S | 377 грн. |
USB флеш накопичувач Silicon Power USB 128G SILICON POWER usb3.2 Marvel M0 | 367 грн. |
Silicon Power USB флеш накопичувач Silicon Power USB 128G SILICON POWER us | 367 грн. |
Silicon Power Silicon Power USB 128G SILICON POWER usb3.2 Marvel M02 Alumi | 367 грн. |
eще 15 предложений
Алюмінієвий корпус, чи який він там. Червоний світлодіод. Мінімалістичний дизайн. Не померла після Реальна швидкість читання/запису - 70/9. Кривий usb(напевно брак, але на роботу не впливає, тільки естетично). Ковпачок з приколами. Ціна. Навіть в тесті crystal disk mark, з файловою системою ntfs результати погані Макс Грицаєнко: пользуюсь Silicon Power Marvel M02 128Gb более года |
USB 3.2 тільки на папері. Дешево Швидкість запису 10 Мб/с, Читання 130 Мб/с. Anton Kukoba: пользуюсь Silicon Power Marvel M02 64Gb менее месяца |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации Silicon Power Marvel M02
Цены на Silicon Power Marvel M02 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Marvel M02 64 ГБ | от 197 грн. | 39 предложений | ||
Silicon Power Marvel M02 128 ГБ | от 331 грн. | 20 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →
Ковпачок надягається тільки рівно по центру, в той час коли у більшість флешок із ковпачками його можна починати надягати під яким хочеш кутом, він всеодно налізе на порт нормально (може брак, але в мене чомусь чуйка на те що це звичайна історія для цієї моделі. А от зняти його треба постаратись. Цей ковпачок точно не загубиться із флешки.
І я цю модель silicon power на їх офіційному сайті, на який перейшов по QR коду на звороті упаковки, не знайшов. Чомусь її там немає.