Кулер SilverStone Hydrogon D120 ARGB (SST-HYD120-ARGB)
Відео 13Фото 8 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SilverStone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SilverStone.
Купити SilverStone Hydrogon D120 ARGB
Усі ціни 8 →Повітряне охолодження Silverstone Hydrogon D120 ARGB (SST-HYD120-ARGB) | 1 632 грн. |
Кулер Silver Stone Hydrogon (SST-HYD120-ARGB-V2) | 2 075 грн. |
Silverstone Кулер Hydrogon HYD120 AR GB (SST-HYD120-ARGB) SST-HYD120-ARGB- | 2 049 грн. |
Воздушное охлаждение SilverStone Hydrogon D120 ARGB (SST-HYD120-ARGB) | 2 276 грн. |
Дві голови краще
SilverStone Hydrogon D120 ARGB - повітряний суперкулер з двома вежами та двома вентиляторами діаметром 120 мм. Башти зроблені асиметричними та зміщені трохи у бік VRM материнської плати, щоб не заважати встановленню оперативної пам'яті. Крізь вежі проходить цілих шість мідних теплотрубок, покритих нікелем для захисту від корозії.
Викрутка на додачу
З процесором трубки контактують через теплорозподільну пластину. У висоту вежі нараховують помірні 153 мм, що навіть нижче за типові 160. Тому кулер без проблем поміститься у більшість комп'ютерних корпусів. Важить радіатор разом із вентиляторами трохи менше 900 грам. У комплекті крім тюбика з термопастою поставляється Г-подібна викрутка.
Нульові обороти
Комплектні вентилятори з підсвічуванням, що синхронізується ARGB, засновані на гідравлічному підшипнику. Вони можуть повністю зупинятися при низькому навантаженні на процесор, якщо технологію 0 RPM підтримує материнська плата. Максимальна швидкість обертання дорівнює 1850 об/хв. Оновлена версія кулера V2 включає кріплення на нові сокети Intel LGA 1700 та AMD AM5.