Вентилятор SilverStone Air Penetrator 120i PRO (SST-AP120i-PRO)
Відео 1Фото 7 |
SilverStone Air Penetrator 120i PRO
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 2000 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики Air Penetrator 120i PRO
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SilverStone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SilverStone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SilverStone Air Penetrator 120i PRO
Усі ціни 18 →Корпусний вентилятор Silver Stone Air Penetrator SST-AP120I-PRO | 539 грн. |
Вентилятор SilverStone Air Penetrator 120i Pro (SST-AP120I-PRO) Black SST- | 559 грн. |
SILVER STONE Air Penetrator (SST-AP120I-PRO) | 539 грн. |
Корпусный вентилятор Silver Stone Air Penetrator AP120i-PRO, 120мм, черная | 490 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →