Вентилятор SilverStone Vista 120 (SST-VS120B)
Фото 9 |
SilverStone Vista 120
120 мм140 мм
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 2000 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики Vista 120
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SilverStone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SilverStone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SilverStone Vista 120
Усі ціни 36 →Корпусний вентилятор SilverStone Vista VS120B, 120мм SST-VS120B | 439 грн. |
Корпусний вентилятор SILVER STONE Vista VS120B-F, 120 мм (SST-VS120B-F) | 289 грн. |
Корпусный вентилятор SilverStone Vista VS120B, 120мм, 2000rpm, 4pin PWM, 3 | 402 грн. |
Silver Stone Vista VS120B-F SST-VS120B-F | 289 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації SilverStone Vista 120
Ціни на SilverStone Vista 120 |
---|---|---|---|---|
SilverStone Vista 120 | від 261 грн. | 39 пропозицій | ||
SilverStone Vista 140 | від 446 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →