Стабілізатор напруги SinPro Oberig SN-5500-9 5500 Вт
Фото 3 | від 13 648 грн. Купити! Стабілізатор напруги сімісторний СН 5500-9 "ОБЕРІГ" IP20 SinProМаркетплейс: Rozetka.ua unikumassoЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
SinPro Oberig SN-5500-9 5500 Вт
Тип:симісторний
Потужність:активна 5500 Вт
Вхідна напруга:155 – 252 В
КПД:95 %
Точність на виході (±):5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний
Всі характеристики
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги SinPro Oberig SN-5500-9:
- Кількість ступенів стабілізації — 9
Модификації SinPro Oberig SN-5500-9
Ціни на SinPro Oberig SN-5500-9 |
---|---|---|---|---|
SinPro Oberig SN-5500-9 5500 Вт | від 13 648 грн. | 1 пропозиція | ||
SinPro Oberig SN-7000-9 7000 Вт | від 14 876 грн. | 1 пропозиція | ||
SinPro Oberig SN-9000-9 9000 Вт | від 16 639 грн. | 1 пропозиція | ||
SinPro Oberig SN-11000-9 11000 Вт | від 19 454 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →