Стабілізатор напруги SinPro Oberig SN-5500 5500 Вт
Фото 3 | 11 990 грн. Купити! Стабилизатор напряжения SinPro Оберіг СН-5500Technofox.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 24 міс. Поскаржитись |
SinPro Oberig SN-5500 5500 Вт
Тип:симісторний
Потужність:активна 5500 Вт
Вхідна напруга:130 – 265 В
КПД:95 %
Точність на виході (±):5 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги SinPro Oberig SN-5500:
- Кількість ступенів регулювання — 9
- Номінальні вхідні напруги — 155-252 В
Модификації SinPro Oberig SN-5500
Ціни на SinPro Oberig SN-5500 |
---|---|---|---|---|
SinPro Oberig SN-5500 5500 Вт | від 11 990 грн. | 1 пропозиція | ||
SinPro Oberig SN-7000 7000 Вт | від 12 990 грн. | 1 пропозиція | ||
SinPro Oberig SN-9000 9000 Вт | від 14 500 грн. | 1 пропозиція | ||
SinPro Oberig SN-11000 11000 Вт | від 16 990 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →