Стабілізатор напруги Eleks Amper U 9-1/40 v2.0 9 кВА
Фото 6 |
Eleks Amper U 9-1/40 v2.0 9 кВА
7 кВА9 кВА
Тип:симісторний
Потужність:9 кВА
Вхідна напруга:135 – 285 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):4.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Eleks Amper U 9-1/40 v2.0 9 кВА
Усі ціни 10 →Стабілізатор напруги Елекс Гібрид У 9-1/40 v2.0 (9000) | 13 400 грн. |
Элекс У 9-1/40 v2.0 | 13 400 грн. |
Стабілізатор напруги ЕЛЕКС Гібрид 9 кВА симисторно-релейний (У 9-1-40А v2. | 13 400 грн. |
Стабілізатор напруги Елекс Гібрид У 9-1-40 v2.0 | 13 400 грн. |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий Гібрид У 9-1/40 v2.0 | 13 400 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Eleks Amper U 9-1/40 v2.0:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації — 9
- Номінальні вхідні напруги — 160 – 260 В
Модификації Eleks Amper U 9-1/40 v2.0
Ціни на Eleks Amper U 9-1/40 v2.0 |
---|---|---|---|---|
Eleks Amper U 9-1/32 v2.0 7 кВА | від 12 300 грн. | 11 пропозицій | ||
Eleks Amper U 9-1/40 v2.0 9 кВА | від 13 400 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →