Ніж / мультитул SKIF Plus Bear
SKIF Plus Bear |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SKIF Plus Bear
Усі ціни 9 →Skif Plus Bear (VK1928-Px) | 139 грн. |
Мультитул-брелок SKIF Plus Bear VK1928-P | 139 грн. |
Мультитул SKIF Plus Bear (VK1928-P) VK1928-P | 185 грн. |
Мультитул Skif Plus Bear (VK1928-P) | 108 грн. |
Мультитул-брелок Skif Plus Bear (630131) | 111 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →