Похідний ніж SKIF Defender II SW
Відео 2Фото 14 |
SKIF Defender II SW |
|
Повсякденний складаний ніж торгової марки SKIF - це представник середньої цінової категорії. Модель підходить як для постійного носіння в кишені або міському рюкзаку, так і для різних outdoor-сценаріїв застосування, тобто для походів, вилазок на природу велосипедом і т.д. До характерних рис виробу належить оригінальний профіль 97-міліметрового леза — recurved blade. Гладка ріжуча кромка має S-подібну форму, виглядає стильно та агресивно, добре підходить для грубого різання, рубання або розпарювання.
Клинок ножа SKIF Defender II SW виготовлений з корозійностійкої сталі марки 9Cr18MoV з хорошими показниками твердості (від 56 до 58 одиниць за шкалою Роквелла). Лезо має добре тримати гостроту заточування і не тупитися завчасно. З інших конструктивних особливостей моделі варто виділити популярний замок frame lock, а також легкі та практичні накладки на рукоятці, виготовлені зі скловолокна G10. В результаті користувачі можуть розраховувати на відкривання однією рукою, захисне блокування від випадкового складання та збалансовану вагу (152 грами). Варто враховувати, що у продажу зустрічаються різні варіації за кольором, у тому числі універсальна чорна, стримана оливкова та досить яскрава помаранчева модифікація.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Купити SKIF Defender II SW
Усі ціни 94 →Нож складной SKIF Defender II SW (длина: 224мм, лезвие: 97мм), оливковый 2 | 1 520 грн. |
Нож и мультитул Skif Defender Ii Sw (1765.02.84) | 1 521 грн. |
Skif Defender II SW (423SE) Black | 1 520 грн. |
Нож туристический SKIF Defender II BSW black 423SEB | 1 520 грн. |
Ніж Skif Defender II BSW Orange (423SEBOR) | 1 529 грн. |