Ніж / мультитул SKIF Plus Cockatoo
Відео 1Фото 8 |
SKIF Plus Cockatoo |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SKIF Plus Cockatoo
Усі ціни 48 →Нож складной керамбит Skif Plus Cockatoo (длина: 200мм, лезвие: 82мм, черн | 380 грн. |
Skif Plus Cockatoo Green | 390 грн. |
Нож керамбит Skif Plus Cockatoo blue SPK2BL | 390 грн. |
Нож Skif Plus Cockatoo Blue (SPK2BL) SPK2BL | 526 грн. |
Ніж Skif Plus Cockatoo Green (SPK2G) SPK2G | 366 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →