Термос SKIF Traveller 1.0 1 л
SKIF Traveller 1.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SKIF Traveller 1.0 1 л
Термос SKIF Outdoor Traveller, 1 л (SOT1B) SOT1B | 677 грн. |
Термос SKIF Outdoor Traveller, 1 л (SOT1B) | 677 грн. |
Термос SKIF Outdoor Traveller, 1 л (SOT1S) SOT1S | 677 грн. |
Термос SKIF Outdoor Traveller, 1 л (SOT1S) | 677 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →