Фляга-термос SKIF Sporty Plus 0.53 0.53 л
Фото 15 |
SKIF Sporty Plus 0.53 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SKIF Sporty Plus 0.53 0.53 л
Усі ціни 59 →Термобутылка Skif Outdoor Sporty Plus 530 мл HD-530-48B | 615 грн. |
Термокружка Skif Outdoor Sporty Plus (0,53л), зеленая 293-1039green | 615 грн. |
Skif Термокружка Skif Outdoor Sporty Plus, 0.53L черная HD-530-48B | 615 грн. |
Термос Skif Outdoor Sporty Plus, 0.53L black (HD-530-48B) | 615 грн. |
Термокружка Skif Outdoor Sporty Plus 530 мл Black (HD-530-48B) HD-530-48B | 615 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →