Фляга-термос SKIF Companion 0.42 0.42 л
Фото 19 |
SKIF Companion 0.42 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SKIF Companion 0.42 0.42 л
Усі ціни 66 →Термокружка Skif Outdoor Companion 420 мл HD-420-83BL | 697 грн. |
Термокружка SKIF Outdoor Companion (0.42л), черная 293-1037black | 697 грн. |
Термос Skif Outdoor Companion, 0.42L black (HD-420-83B) | 697 грн. |
Skif Термокружка Skif Outdoor Companion, 0.42L синяя HD-420-83BL | 697 грн. |
Термокружка Skif Outdoor Companion 420 мл Black (HD-420-83B) HD-420-83B | 697 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →