Фляга-термос SKIF Bokeh 0.5 0.5 л
Фото 12 |
SKIF Bokeh 0.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SKIF Bokeh 0.5 0.5 л
Усі ціни 61 →Термокружка Skif Outdoor Bokeh 500 мл HD-500-49P | 923 грн. |
Термокружка Skif Outdoor Bokeh (0,5л), розовая 293-1038pink | 923 грн. |
Термос Skif Outdoor Bokeh, 0.5L black (HD-500-49B) | 923 грн. |
Skif Термокружка Skif Outdoor Bokeh, 0.5L розовая HD-500-49P | 923 грн. |
Термокружка Skif Outdoor Bokeh 500 мл Black (HD-500-49B) HD-500-49B | 923 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →