Кондиціонер Gree GWH07PA-K3NNA5B 21 м²
Недорогий побутовий кондиціонер для настінного монтажу, виконаний у форматі спліт-системи, органічно вписується в будь-який сучасний інтер'єр. Крім основної функції — охолодження, здатний працювати на обігрів і фільтрувати повітря в приміщенні (до 400 м³/годину). Являє собою молодшу модель доступного сімейства Gree Eco, продукти якого оснащуються класичними роторними компресорами традиційної конструкції.
Потужності компресора і вентилятора внутрішнього блоку цілком достатньо для обслуговування житлових і офісних приміщень площею до 25 м². Оснащений сучасною мікропроцесорною системою управління і зручним пультом ДУ. Завдяки вдосконаленій конструкції теплообмінників, мають ребра зі спеціальним гідрофільним покриттям, конструкція зовнішнього і внутрішнього блоку вийшла компактними і надійними.
Кондиціонер Gree GWH07PA-K3NNA5B вміє автоматично управляти роботою вертикальних жалюзі, а горизонтальні напрямні регулюються вручну. До важливих переваг цієї спліт-системи варто віднести поліпшену систему ступінчастого очищення повітря, що включає механічний, електростатичний і плазмовий фільтри, знешкоджуючі навіть хвороботворні мікроорганізми. Є функція авторестарта (повноцінне відновлення параметрів роботи після збоїв електроживлення) і нічний режим, зменшує рівень шуму вентилятора і створює сприятливі умови для нічного відпочинку.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Купити Gree GWH07PA-K3NNA5B 21 м²
Усі ціни 6 →Спліт-система GREE GWH07PA-K3NNA3B | 8 345 грн. |
GREE GWH07PA-K3NNA3B | 8 290 грн. |
Спліт-система GREE GWH07PA-K3NNA5B | 8 100 грн. |
Спліт-система GREE GWH07PA-K3NNA5B | 7 999 грн. |
GREE GWH07PA-K3NNA5B | 7 982 грн. |
Спліт-система GREE GWH07PA-K3NNA3B | 8 380 грн. |
При всьому багатстві вибору марок кондиціонерів на різних торгових майданчиках, вибрати функціональну і надійну модель за оптимальною ціною не так просто. Тому я зацікавився реальними виробниками такої техніки і виявилося, що їх не так уже й багато. Більшість кондиціонерів різних брендів випускаються в Китаї на декількох десятках заводах, а найбільшим власником таких заводів виявилася компанія Gree - на її підприємствах випускають кожен третій кондиціонер у світі (!). На її виробничих потужностях випускається кліматична техніка таких відомих марок як Panasonic, Daikin, Sanyo, Whirpool, Aristone та інших. Ця модель від Gree це досить проста спліт-система, що підходить для кондиціювання моєї однокімнатної квартири. Дме і холодить добре. Вітерець від нього йде потужний, поруч краще не затримуватись. У режимі опалення дає багато тепла. Добре розподіляє та перемішує холодне або тепле повітря по приміщенню. Сподобалася спеціальна нічна програма, коли кондиціонер працює за певною програмою, причому робить це досить тихо. Непогано фільтрує повітря, пил на механічному фільтрі збирається швидко і чистити потрібно не рідше ніж раз на два тижні. Захищений від утворення грибків та плісняви. Прийнятна ціна та тридцятишестимісячна гарантія. Внутрішній блок чітко чути у всіх режимах, включаючи нічний. Тож безшумним його назвати складно. На високій швидкості обертання вентилятора шум не дуже приємний і має механічні призвуки, але якщо швидкість знизити, то чути тільки шум повітря, що виходить. У мене кондиціонер встановлений біля вхідних дверей і вночі звук кондиціонера, що працює, в кімнату не доходить. Однак вішати його прямо в спальні я не рекомендував би. Зовнішній блок теж галасує, але на вулиці його шум нікому не заважає. |
Модификації Gree GWH07PA-K3NNA5B
Ціни на Gree GWH07PA-K3NNA5B |
---|---|---|---|---|
Gree GWH07PA-K3NNA5B 21 м² | від 7 982 грн. | 6 пропозицій | ||
Gree GWH09PA-K3NNA5B 26 м² | від 7 710 грн. | 7 пропозицій | ||
Gree GWH12PC-K3NNA5A 32 м² | від 8 570 грн. | 12 пропозицій |