SmartYou X1 Sport (SWX1SBL)
Відео 5Фото 5 |
Персональний фітнес-асистент на зап'ясті з масою спортивних функцій і розвиненою смарт-складовою. На фронтальній частині квадратного корпусу годинника було розміщено AMOLED-екран, який розтягнувся по діагоналі на 1.54 дюйма. Картинка на ньому відображається в роздільній здатності 240х240 пікселів. Поверх дисплея встановлено захисне скло Gorilla Glass 3. Інформація на екрані годинника виводиться в кольорі під стиль штатного чорно-салатового ремінця.
При бажанні його можна миттєво змінити на інший (чорно-помаранчевий або чорно-фіолетовий). SmartYou X1 Sport займаються збором відомостей про кількість пройдених кроків, подолану відстань і спалених калоріях, а також моніторить якість сну «носія». Водночас годинник проводить замір числа скорочень серцевого м'яза за допомогою вбудованого пульсометра. Смарт-функціональність моделі включає підтримку дублювання сповіщень зі смартфона, віддаленого управління музикою і камерою мобільного гаджета. Все це «упаковано» у вологозахищений корпус (IP68), якому байдуже занурення на 3-метрову глибину. У звичайному режимі годинник потрібно заряджати приблизно раз в 5 днів, а в режимі активності він попроситься до розетки вже через 5 годин автономної роботи.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SmartYou 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SmartYou.
Купити SmartYou X1 Sport
Смарт-годинник SmartYou X1 Sport Black/Pink (1.54'' HD 240x240, MTK2502, 3 | 2 385 грн. |
Смарт-годинник SmartYou X1 Sport Black/Green (1.54'' HD 240x240 MTK2502 32 | 2 934 грн. |
Смарт-годинник SmartYou X1 Sport Black/Green (1.54'' HD 240x240, MTK2502, | 2 385 грн. |
Смарт-годинник SmartYou X1 Sport Black/Pink (1.54'' HD 240x240 MTK2502 32М | 2 934 грн. |
Перший важливий та жирний плюс це вартість. Я дивився в бік Епл Воч і Samsung Гір, але зробити собі такий дорогий подарунок я не можу, ці гроші сім'ї на більш важливі потреби потрібні. А виділити з бюджету трохи більше 85 доларів можна безболісно. Так, корпус тут пластиковий і це не так круто, як метал у фірмових моделях. Але я особливим екстримом займатися не збираюся, максимум це велопрогулянки у теплу пору року. Тепер про те, для чого я їх купував – про пульсометр та акселерометр, який відповідає за підрахунок кроків. Переглядаючи дані зібрані годинами, я став потроху збільшувати дистанцію пішохідних прогулянок і вже через два тижні, коли дистанція зросла в півтора рази, я почав повільно, але впевнено втрачати вагу. Пульсометр нагоді на велотренажері, він дозволяє правильно дозувати навантаження, а не викладатися до денця за 10 хвилин, а потім йти вичавлювати від поту футболку і труси, а в мене зазвичай так і виходило. І, звичайно, дуже сподобалася можливість отримувати на годиннику повідомлення зі смартфона. Також можна записувати GPS-треки, керувати камерою смартфона, робити суперселфі, керувати плеєром. Батарея тримається відмінно, але якщо не включати синхронізацію зі смартфоном і тим більше GPS. При активній синхронізації акумулятор сідає часто за 18-20, а запис GPS треків вбиває його години за 4. Зарядка у годинника незвичайна, зі спеціальним кредлом, не дай боже втратити або поламати - іншу таку знайти буде нереально. |