Блендер Smeg HBF22CREU бежевий
Відео 2Фото 15 |
Smeg HBF22CREU |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Smeg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Smeg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Smeg HBF22CREU бежевий
Занурювальний блендер Smeg HBF22CREU | 6 820 грн. |
Блендер Smeg HBF22CREU SG00318 | 7 708 грн. |
Блендер Smeg Retro Style Creamy (HBF22CREU) HBF22CREU | 6 349 грн. |
Smeg HBF22CREU SG00318 | 6 888 грн. |
Smeg HBF22CREU | 8 316 грн. |
Відеоогляди
Модификації Smeg HBF22CREU
Ціни на Smeg HBF22CREU |
---|---|---|---|---|
Smeg HBF22CREU бежевий | від 6 349 грн. | 5 пропозицій | ||
Smeg HBF22WHEU білий | від 6 305 грн. | 4 пропозиції | ||
Smeg HBF22PBEU синій | від 5 902 грн. | 6 пропозицій | ||
Smeg HBF22RDEU червоний | від 6 349 грн. | 8 пропозицій | ||
Smeg HBF22BLEU чорний | від 5 718 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →