Плита ELEYUS Faro 5501 EF WH білий
Фото 14 |
ELEYUS Faro 5501 EF WH білий білий коричневий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Faro 5501 EF WH білий
Усі ціни 21 →Плита газова Eleyus FARO 5501 EF WH | 9 749 грн. |
ELEYUS FARO 5501 EF WH | 9 163 грн. |
Газовая плита Eleyus Faro 5501 Ef Wh | 9 491 грн. |
ELEYUS FARO 5501 EF WH | 9 117 грн. |
Газова плита ELEYUS FARO 5501 EF WH | 9 749 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації ELEYUS Faro 5501 EF WH
Ціни на ELEYUS Faro 5501 EF WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Faro 5501 EF WH білий | від 8 955 грн. | 21 пропозиція | ||
ELEYUS Faro 5501 EF BR коричневий | від 9 045 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →