Душовий піддон Snail Zhasmyn 900/R550 134A100
Фото 6 |
Snail Zhasmyn 900/R550 134A100 90x90 см100x100 см |
|
Підвищена стійкість до ультрафіолету, вологи та інших зовнішніх впливів. Поверхня умивальника не піддається проникненню мікробів і бактерій, має стійкість до всіх видів хімічних очисників.
Установка піддону: на підлогу, ніжки з екраном, ніжки без екрану.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Snail 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Snail.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Snail Zhasmyn 900/R550 134A100
Snail Душовий піддон "Жасмін" 900/R550 Білий А100 (134A100) | 9 700 грн. |
(Комплект) Душовий піддон з ніжками та екраном Snail Жасмін 900х900 R550 м | 11 500 грн. |
Душовий піддон Snail Жасмін 900*900/R550 мм Білий 134A100 | 9 700 грн. |
Модификації Snail Zhasmyn 900/R550 134A100
Ціни на Snail Zhasmyn 900/R550 134A100 |
---|---|---|---|---|
Snail Zhasmyn 900/R550 134A100 | від 9 700 грн. | 3 пропозиції | ||
Snail Zhasmyn 1000 135A100 | від 12 300 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →