Душовий піддон Snail Zhasmyn 1000 135A100
Фото 6 |
Snail Zhasmyn 1000 135A100 90x90 см100x100 см |
|
Підвищена стійкість до ультрафіолету, вологи та інших зовнішніх впливів. Поверхня піддону не піддається проникненню мікробів і бактерій, має стійкість до всіх видів хімічних очисників.
Установка піддону: на підлогу, ніжки з екраном, ніжки без екрану.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Snail 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Snail.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Snail Zhasmyn 1000 135A100
Snail Душовий піддон "Жасмін" 1000/R550 Білий А100 (135A100) | 12 300 грн. |
Душовий піддон Snail Жасмін 1000*1000/R550 мм Білий 135A100 | 12 300 грн. |
(Комплект) Душовий піддон з ніжками та екраном Snail Жасмін 1000х1000 R550 | 14 100 грн. |
Модификації Snail Zhasmyn 1000 135A100
Ціни на Snail Zhasmyn 1000 135A100 |
---|---|---|---|---|
Snail Zhasmyn 900/R550 134A100 | від 9 700 грн. | 3 пропозиції | ||
Snail Zhasmyn 1000 135A100 | від 12 300 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →