Кавоварка Sogo CAF-SS-5680 чорний
Відео 2Фото 7 |
Sogo CAF-SS-5680 чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sogo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sogo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sogo CAF-SS-5680 чорний
Усі ціни 10 →Кавоварка Sogo CAF-SS-5680 | 4 239 грн. |
Кавоварка Sogo CAF-SS-5680 | 4 316 грн. |
Рожковая кофеварка эспрессо SOGO CAF-SS-5680 | 4 187 грн. |
Ріжкова кавоварка еспресо SOGO CAF-SS-5680 | 4 204 грн. |
Кавоварка Sogo CAF-SS-5680 | 4 432 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →