Кавоварка Sogo CAF-SS-7600 нержавіюча сталь
Відео 1Фото 6 |
Sogo CAF-SS-7600 нержавіюча сталь |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sogo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sogo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sogo CAF-SS-7600 нержавіюча сталь
Усі ціни 11 →Кавоварка Sogo CAF-SS-7600 | 5 119 грн. |
Кавоварка Sogo CAF-SS-7600 | 5 166 грн. |
Рожковая кофеварка эспрессо SOGO CAF-SS-7600 | 5 037 грн. |
Ріжкова кавоварка еспресо SOGO CAF-SS-7600 | 5 193 грн. |
Рожкова кавоварка еспресо SOGO CAF-SS-7600 | 4 904 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →