Машинка для видалення ковтунців SOKANY SK-879
Фото 9 |
SOKANY SK-879 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SOKANY SK-879
Усі ціни 29 →Машинка для стрижки ковтунців електрична 8 Вт тример для чищення одягу руч | 229 грн. |
Машинка для стрижки ковтунців електрична 8 Вт тример для чищення одягу руч | 206 грн. |
Машинка для стрижки ковтунців Sokany SK879B електрична машинка від ковтунц | 179 грн. |
Машинка для стрижки ковтунців Sokany SK879V електрична машинка від ковтунц | 179 грн. |
Машинка для стрижки ковтунців Sokany SK879P електрична машинка від ковтунц | 179 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →