Машинка для видалення ковтунців SOKANY SK-12005
Фото 7 |
SOKANY SK-12005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SOKANY SK-12005
Усі ціни 10 →Машинка для стрижки ковтунців SOKANY SK-12005 акумуляторна 9 Вт 2 на 500 m | 449 грн. |
Машинка для стрижки ковтунців акумуляторна 9 Вт 2 на 500 mA тример для чищ | 459 грн. |
Машинка для стрижки катишків Sokany SK-12005 Lint Remover 9W White | 399 грн. |
Машинка для видалення катишок з одягу SOKANY SK-12005 Білий | 495 грн. |
Машинка для стрижки ковтунців акумуляторна 9 Вт 2 на 500 mA тример для чищ | 399 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →