Витяжний вентилятор Soler&Palau EB EB-100 S
від 3 368 до 4 083 грн. Порівняти ціни 3 →Розмір:100 мм Продуктивність:110 м³/год Шум:46 дБ Функції:автожалюзі |
Модифікації Soler&Palau EB 3
Характеристики
Soler&Palau EB-100 S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Soler&Palau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soler&Palau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора Soler&Palau EB-100 S:
- Світловий індикатор
- Вага — 1.1 кг
- Модель EB-100 S — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель EB-100 T — має таймер вимкнення
- Модель EB-100 HT — має таймер вимикання і датчик вологості
Де купити Soler&Palau EB EB-100 S
Вытяжной вентилятор Soler&Palau EB-100 S | 4 083 грн. |
Відцентровий вентилятор Soler & Palau EB-100 S | 3 701 грн. |
Відцентровий вентилятор Soler & Palau EB-100 S | 3 368 грн. |
Закрити
Рекомендуємо