Витяжний вентилятор Soler&Palau EBB-DESIGN EBB-175 S DESIGN
від 6 851 до 8 687 грн. Порівняти ціни 3 →Розмір:100 мм Продуктивність:155 м³/год Шум:41 дБ Функції:автожалюзі |
Модифікації Soler&Palau EBB-DESIGN 9
Характеристики
Soler&Palau EBB-175 S DESIGN |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Soler&Palau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soler&Palau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора Soler&Palau EBB-175 S DESIGN:
- Вага — 2.2 кг
- Модель EBB-175 S DESIGN — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель EBB-175 M DESIGN — має шнурковий вимикач
- Модель EBB-175 T DESIGN — має таймер вимкнення
- Модель EBB-175 HM DESIGN — має шнурковий вимикач і датчик вологості
- Модель EBB-175 DV DESIGN — має шнурковий вимикач
Де купити Soler&Palau EBB-DESIGN EBB-175 S DESIGN
Колір:
Вытяжной вентилятор Soler&Palau EBB-175 S DESIGN | 8 687 грн. |
Відцентровий вентилятор Soler & Palau EBB-175 S DESIGN | 7 875 грн. |
Відцентровий вентилятор Soler & Palau EBB-175 S DESIGN | 6 851 грн. |
Закрити
Рекомендуємо