Витяжний вентилятор Soler&Palau EBB-N EBB-250 N S
від 6 522 до 7 194 грн. Порівняти ціни 5 →Розмір:100 мм Продуктивність:270 м³/год Шум:46 дБ Функції:автожалюзі |
Модифікації Soler&Palau EBB-N 9
Характеристики
Soler&Palau EBB-250 N S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Soler&Palau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soler&Palau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора Soler&Palau EBB-250 N S:
- Дві швидкості вентилятора
- Фільтр з нержавіючої сталі
- Вага — 3 кг
- Модель EBB-250 N S — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель EBB-250 N T — має таймер вимкнення
- Модель EBB-250 N HT — має таймер вимикання і датчик вологості
Де купити Soler&Palau EBB-N EBB-250 N S
Сортувати
Soler&Palau Soler&Palau EBB-250 NS (5211850200) 5211850200 | 7 194 грн. |
Вытяжной вентилятор Soler&Palau EBB-250 N S | 7 194 грн. |
Відцентровий вентилятор Soler & Palau EBB-250 N S | 6 522 грн. |
Вентилятор відцентровий Soler&Palau EBB-250 N S | 7 194 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо