Витяжний вентилятор Soler&Palau TD-SILENT TD-2000/315 SILENT
Відео 10Фото 2 | від 50 480 до 57 179 грн. Порівняти ціни 6 →Розмір:315 мм Продуктивність:1760 м³/год Шум:39 дБ Функції:пульт ДУ |
Модифікації Soler&Palau TD-SILENT 13
Характеристики
Soler&Palau TD-2000/315 SILENT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Soler&Palau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soler&Palau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора Soler&Palau TD-2000/315 SILENT:
- Споживання струму — 1.28 A
- Вага — 25 кг
- Клемна коробка обертається на 360°
- Комплектується монтажним кронштейном
Де купити Soler&Palau TD-SILENT TD-2000/315 SILENT
Сортувати
Soler&Palau Soler&Palau TD-2000/315 Silent 3VEL. N8 5212316700 | 57 179 грн. |
Канальний вентилятор Soler&Palau TD-2000/315 SILENT 3VEL. (230V50/60HZ | 57 179 грн. |
Канальный вентилятор Soler&Palau TD-2000/315 SILENT | 51 838 грн. |
Soler&Palau Td 2000/315 Silent | 50 480 грн. |
Soler&Palau Td 2000/315 Silent | 51 742 грн. |
Soler&Palau Td 2000/315 Silent | 53 004 грн. |
Закрити
Алексей
12 травня 2021, 11:28
Можно ли использовать Вентилятор TD-250/100 Silent в качестве приточного #
Відеоогляди
Рекомендуємо