ЖК-панель Sony BRAVIA FW-75BZ40H 74.5 "
Відео 2Фото 10 |
Sony BRAVIA FW-75BZ40H 74.5 "
Діагональ:74.5 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 8 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:6 000:1
Яскравість:620 кд/м²
Роз'єми:HDMI, LAN
75" РК-екран під керуванням оперативної системи Android 9.0, з внутрішньою пам'яттю об'ємом 16 ГБ, підтримкою Apple AirPlay та Wi-Fi Direct, а також із вбудованими Chromecast та Wi-Fi модулем.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Відеоогляди
Модификації Sony BRAVIA FW-75BZ40H
Ціни на Sony BRAVIA FW-75BZ40H |
---|---|---|---|---|
Sony BRAVIA FW-55BZ40H 54.6 " | від 53 587 грн. | 1 пропозиція | ||
Sony BRAVIA FW-65BZ40H 65 " | від 95 694 грн. | 8 пропозицій | ||
Sony BRAVIA FW-75BZ40H 74.5 " | від 109 347 грн. | 1 пропозиція |