Sony MDR-RF855RK (MDR-RF855RKB.E)
Відео 11Фото 4 |
Sony MDR-RF855RK |
|
Практичні і комфортні накладні навушники закритого типу з бездротовим підключенням по радіоканалу і розширеним робочим радіусом. Позиціонуються виробником як продукт середньої цінової категорії з лінійки моделей Sony MDR-RF, яка включає в себе якісні побутові навушники з радиоудлинителем. Орієнтовані на використання з телевізорами, домашніми кінотеатрами, ресиверами, музичними центрами, комп'ютерами та іншими пристроями, обладнаними аналоговим виходом, сигнал з якого подається на вхід радиоудлинителя.
Вражаюча зона стійкого прийому сигналу має радіус до 100 м, що дозволяє використовувати навушники Sony MDR-RF855RK у великих будинках/котеджах або багатокімнатних міських квартирах. Високоякісні динамічні випромінювачі з неодимовими магнітами забезпечують збалансоване і деталізоване звучання музичних треків всіх популярних жанрів і чудово справляються з озвучуванням аудіодоріжок голлівудських блокбастерів. Самоподстраивающаяся конструкція легко адаптується під анатомічні особливості голови користувача, а м'які знімні тканинні амбушюри охоплюючого типу створюють всі умови для комфорту при тривалому використанні. Навушники отримують живлення від двох Ni-MH акумуляторів типорозміру ААА. Енергії комплектної батареї вистачає на 18 год автономного звучання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony MDR-RF855RK
Усі ціни 7 →Бездротові навушники Sony MDR-RF855RK Чорні pdiscount | 1 603 грн. |
Наушники без микрофона Sony MDR-RF855RK MDRRF855RK | 3 921 грн. |
Sony MDR-RF855RK вітрина | 2 977 грн. |
Бездротові навушники Sony MDR-RF855RK Чорні Factory Recertified g2 | 1 911 грн. |
Наушники без микрофона Sony MDR-RF855RK MDRRF855RK | 3 927 грн. |
Навушники без мікрофона Sony MDR-RF855RK MDRRF855RK | 3 931 грн. |
Навушники без мікрофона Sony MDR-RF855RK | 3 921 грн. |
2 3 7 5 |
те, що пишуть про "білий шум" - це розпещені цифрою і далекі від радіотехніки люди. Це аналогові радіонавушники, а не цифрові! Цей шум притаманний аналогової передачі сигналу. Хочете без нього - беріть блютуз вуха, тільки порівняйте радіус дії та можливості їх підключення! дальність дії величезна! немає користуюся Sony MDR-RF855RK місяць і більше |
- Неодимові магніти
- Лінійний вхід передавачі