Sony WH-1000XM5 (YY2954)
Відео 56Фото 30 |
Sony WH-1000XM5 |
|
Sony WH-1000xm5-п'яте покоління повнорозмірних накладних гібридних навушників з активним шумозаглушенням, що вийшло в 2022 році. Модель отримала ряд змін, які в основному стосуються зовнішнього вигляду. Замість металу і шкіри Sony вирішила використовувати пластик і відмовитися від складаний конструкції, тому комплектний чохол досить великий. Зате наголов'я стало більш витонченим, та й взагалі, носити WH-1000xm5 одне задоволення.
Нічого не тре, не тисне, і вага майже не відчувається. Претензія до ергономіки тільки одна. Амбушюри вийшли жаркими. Після пари годин використання вуха хочеться провітрити. З інших нововведень-цілих 8 мікрофонів (в XM4 було 5) і другий процесор для поліпшеної роботи адаптивного шумозаглушення. Шумодав дійсно працює просто ідеально. Не чути навіть шуму поїзда в метро. Теж стосується якості мови при дзвінках.
Воно дуже пристойне. Звучання 30-мм драйверів XM5 сподобається багатьом, адже вони підтримують DSEE–Extreme і Hi-Res Audio (формати AAC і LDAC). Композиції звучать природно, без яскравих акцентів, є еквалайзер, що настроюється через додаток, але в цілому, все добре і без нього. При цьому ви завжди можете швидко приглушити звук, приклавши долоню до сенсора на правій чаші, або просто зняти навушники, щоб спрацював датчик паузи. Навушники Sony WH-1000xm5 підключаються по Bluetooth 5.2, але любителі аналогового звучання все також можуть використовувати з ними знімний кабель mini-Jack. Не змінилася і автономність. Все ті ж 30 годин з включеним ANC і до 40 з вимкненим. На повну зарядку знадобиться 3.5 години.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony WH-1000XM5
Усі ціни 190 →Навушники Sony WH-1000XM5 Wireless Noise Cancelling Headphones (Silver) | 13 999 грн. |
Навушники Sony WH-1000XM5 Silver | 13 999 грн. |
Навушники Sony WH-1000XM5 (WH1000XM5L.CE7) Blue | 13 999 грн. |
Навушники Sony WH-1000XM5 Wireless Noise Cancelling Headphones (Silver) | 13 099 грн. |
Безпровідні навушники Sony WH-1000XM5 Black WH1000XM5B.CE7 | 13 999 грн. |
Чудові навушники, зручна апка і можливість і комп'ютер одночасно підключати. Шумодав - це щось неймовірне. Можна стоять напроти трасі і буде тиша, на стільки він крутий. Якщо порівняти шумодав Sony з AirPods pro, то це як порівнювати божий дар з яєчнею Шумодав, зручність використання навіть з технікою Apple Ціна Pavlo: користуюся Sony WH-1000XM5 кілька місяців |
Дуже непогане оновлення, але все ж таки за основною характеристикою - даунгрейд.
Більш детально у відео - https://youtu. Гарний дизайн;
Прокачали мікрофони та роботу прозрачного режиму; Гарний звук; Звук хороший, але попередня версія XM4 показує собі краще;
Не складаються як попередня версія (комусь може бути критично) |