Sony MDR-7506
Відео 30Фото 6 |
Sony MDR-7506 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony MDR-7506
Усі ціни 11 →Навушники Sony MDR-7506 | 6 318 грн. |
Навушники Sony MDR-7506/1 281631 | 6 318 грн. |
Sony Sony MDR-7506 | 6 318 грн. |
Профессиональные наушники Sony MDR-7506 | 4 999 грн. |
Наушники без микрофона Sony MDR-7506 | 5 190 грн. |
Культова модель моніторних «вух» від Sony вже третій десяток років є флагманом в ніші, змагаючись за першість з не менш іменитим конкурентом Sennheiser HD 280 PRO. За фактом, моделі практично ідентичні по характеристиках, з тією лише різницею, що Sony компактніше і ...популярнішим.
Флагман вам в руки
Популярність моделі грає їй, як у плюс, так і мінус. На ринку багато підробок, тому треба бути уважним і вибирати перевірені магазини для покупки.
По ергономічності, навушники заслуговують похвали. Щільно прилягають, відсікають всі зовнішні шуми, компактно складаються в фірмовий м'який чохол, що йде в комплекті.
Трохи засмутили вінілові амбушюри, які швидко стираються від інтенсивного використання. Але можна замовити нові, як, втім, і практично будь-яку іншу деталь навушників. На коробці навіть схематично показано, як змінюється. Кручений довгий кабель (3 м) виглядає надійним, що підтверджується тривалою експлуатацією, але краще б він був знімним.
Реальний звук
MDR-7506 широко використовуються в озвучуванні фільмів і телевізійних передач, де важлива відкритість звукової сцени з вираженою деталізацією середніх і високих частот. Але, якщо потрібно отримати від них «забійний» бас, достатньо підключитися до підсилювач з можливістю еквалізації або програмний плеєр. Навушники реально звучать дуже комфортно для багатьох, чим і обумовлена висока популярність.
Sony MDR-7506 — непотоплюваний крейсер у флоті моніторних навушників. 25 років успішного плавання по просторах музичного ринку — гідна причина, щоб вибрати дану модель.