Sony MDR-ZX110
Відео 22Фото 10 |
Sony MDR-ZX110 |
|
Недорогі молодіжні навушники накладного типу. Насамперед вони призначені для прослуховування музичних треків, FM-радіо і можуть використовувати в якості джерела звуку смартфони та mp3-плеєри. Конструкція складається з поворотними чашами, в складеному вигляді займає мінімум місця і цілком здатні поміститися в невелику сумку або навіть кишені верхнього одягу. Вага необтяжливий, всього 120 грамів.
Чаші навушників невеликі, з комфортними м'якими амбушюрами. Надмірного тиску на голову-ні, 2-3 години прослуховування не доставляють дискомфортних відчуттів. Шумоізоляція середня, на вулиці справляється, в метро шум чітко чути і потрібно збільшувати гучність. Кабель плоский, не який буде плутатися, довжиною 120 см, з Г-подібним позолоченим штекером mini-Jack 3,5 mm. Заявлена виробником чутливість 98 дБ, також варто звернути увагу на розширений частотний діапазон — від 12 Гц до 22 кГц.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony MDR-ZX110
Усі ціни 77 →Sony MDR-ZX110 White MDRZX110W.AE | 699 грн. |
Навушники Sony MDR-ZX110 Black | 699 грн. |
Навушники Sony MDR-ZX110 On-Ear White MDRZX110W.AE | 699 грн. |
Навушники Sony MDR-ZX110 Black (MDRZX110B.AE) MDRZX110B.AE | 699 грн. |
Навушники Sony MDR-ZX110 White (MDRZX110W.AE) | 699 грн. |
3 3 5 13 |
Дуже круті навушники послужили вірою і правдою і через 3 роки почав відмовляти правий навушник і в результаті помер Хороший звук, дешева ціна та мобільність Я випадково провід відірвав: ( KRIØ: |
навушники купував для пк, звук гарний гучний (це я пишу до того, що деякі пишуть що звук занадто тихий) Сидять зручно, звук Вуха втомлюються, якщо довго сидіти pixel: користуюся Sony MDR-ZX110 менше місяця |
Вперше ці навушники я одержав 5 років тому на день народження. Я був дуже радий такому подарунку, але через 3 місяці перестала працювати кнопка на навушниках. А ще через 4 місяці перестав працювати один навушник. І ще через 3 місяці навушники зітхли остаточно. Через 3 роки побачив такі ж навушники у магазині і вирішив купити з надією що щось змінилося але ні. Мій попередній досвід повторився. На даний момент у мене не працює лише один навушник. У цій моделі дуже швидко ламається штекер. Настійно всім рекомендую купувати бездротові навушники і не мучаться з проводами, що постійно ламаються. Чудовий звук, особливо для такої ціни. Клейка конструкція. Швидко виходить із ладу. trimay69 v1: користуюся Sony MDR-ZX110 більше року |
- MDR-ZX110 — відсутня мікрофон і пульт управління
- MDR-ZX110AP — наявність мікрофону і пульта управління
- MDR-ZX110NC — з активним шумозаглушенням