BASEUS Bowie D05
Відео 6Фото 18 |
BASEUS Bowie D05 |
|
Довгограючі, якісно звучать і комфортні бездротові навушники закритого типу з вбудованим мікрофоном, технологією шумозаглушення ENC, зручною складною конструкцією та елегантним зовнішнім дизайном, що нагадує стиль AirPods Max. Також можуть працювати з цифровим аудіосигналом по комплектному кабелю USB-C. Виробником позиціонуються як продукт середньої цінової категорії, призначений для роботи з найширшим асортиментом смартфонів, планшетів і ноутбуків (Android, iOS і Windows).
Виготовлені з удароміцного матового пластику, обладнані поворотними чашами з м'якими амбушюрами, що містять піноматеріал з ефектом пам'яті, які виконані тактильно приємною штучною шкірою. Пружне оголов'я забезпечує делікатне зусилля притиску, яке не викликає дискомфорту при тривалому використанні. Потужні динамічні випромінювачі з неодимовими магнітами дають точний та збалансований звук.
Завдяки такій конструкції, навушники BASEUS Bowie D05 створюють гучне та детальне звучання музичних композицій будь-яких популярних жанрів. Шумопригнічення ENC дає можливість вільно розмовляти в мережах стільникового зв'язку та інтернет-месенджерах в помірно галасливому оточенні. Для підключення до джерела якісного цифрового аудіосигналу використається інтерфейс Вluetooth 5.3 (кодеки SBC та AAC). Спеціальний ігровий режим забезпечує низькі затримки звуку для комфортного перегляду відео та безпроблемного геймінгу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Bowie D05
Усі ціни 88 →Бездротові навушники Baseus Bowie D05 з вбудованим мікрофоном Bluetooth 5. | 1 599 грн. |
Навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Creamy-white NGTD020202 | 1 599 грн. |
Навушники Baseus Bowie D05 Encok Wireless Headphone Gray | 1 099 грн. |
Навушники бездротові Baseus Bowie D05 (gray) | 1 499 грн. |
Наушники Baseus Bowie D05 Gray (NGTD020213) | 1 107 грн. |