Навушники
Sony Inzone H5
Відео 9Фото 19 |
Sony Inzone H5 |
|
Комбіноване підключення. Підтримка об'ємного звуку 360 Spatial Sound. Керування та налаштування за допомогою програми INZONE Hub.
Заявлене виробником об'ємне звучання працює лише за умови використання фірмової програми для ПК INZONE Hub.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony Inzone H5
Усі ціни 67 →Ігрова гарнітура Sony Inzone H5 (White) (UA) WHG500W.CE7 | 5 499 грн. |
Навушники Sony Inzone H5 (WHG500W.CE7) White | 5 499 грн. |
Бездротові навушники Sony Inzone H5 Wireless White (WHG500W.CE7) WHG500W.C | 5 499 грн. |
Гарнитура игровая Over-ear Sony INZONE H5 Wireless, Mic, Белый WHG500W.CE7 | 6 341 грн. |
Bluetooth-гарнітура Sony Inzone H5 Black (WHG500B.CE7) WHG500B.CE7 | 5 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →