Сабвуфер Sony SA-SW5 (SASW5CEK)
Відео 5Фото 8 |
Sony SA-SW5
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:з пас. випромінювачем
Потужність:300 Вт
Тільки бездротове з'єднання Bluetooth.
Сумісний із саундбарами HT-A9, HT-A7000, HT-A5000, HT-A3000.
Всі характеристики
Характеристики SA-SW5
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony SA-SW5
Sony SA-SW5 Black | 30 499 грн. |
Сабвуфер активний Sony SA-SW5 | 31 080 грн. |
Домашній кінотеатр Sony SA-SW5 czarny | 35 014 грн. |
Sony SA-SW5 czarny | 34 160 грн. |
Сабвуфер Sony SA-SW5 | 32 076 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →