Сабвуфер Canton SUB 10
Canton SUB 10
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:фазоінверторний
Потужність:200 Вт
Частотний діапазон:22 – 200 Гц
Всі характеристики
Характеристики SUB 10
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canton SUB 10
Усі ціни 18 →Canton Power Sub 10 White | 27 907 грн. |
Сабвуфер Canton Smart Sub 10 Black | 32 207 грн. |
Домашній кінотеатр CANTON Power Sub 10 czarny | 32 800 грн. |
CANTON Power Sub 10 czarny | 32 000 грн. |
CANTON Power Sub 10 czarny | 32 800 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →