Аудіосистема Sony SRS-XG500
Відео 24Фото 8 |
У 2021 році компанія Sony представила чергову бездротову колонку преміумкласу SRS-XG500. Портативна модель 2.0 з фірмовим звучанням, стильним підсвічуванням та класом пило-вологозахисту IP66 відмінно підходить для вечірок на відкритому просторі, включаючи пляж і басейн. Колонка обтягнута щільною тканиною, симпатично і добротно виглядає, а широка ручка забезпечує зручне перенесення.
Ще одна приваблива особливість системи – до 30 годин автономної роботи, яких вистачить для будь-якої вечірки. Швидка підзарядка всього за 10 хвилин продовжить роботу колонки ще 3 години, а функція Powerbank не дасть іншим вашим гаджетам розрядитися в самий невідповідний момент. Колонка Sony SRS-XG500 має насичене гучне звучання з глибокими басами і чистим лідом, яке забезпечує інноваційна система динаміків X-Balanced Speaker Unit, що складається з двох дюймових ВЧ випромінювачів, двох 11-мм НЧ випромінювачів і двох пасивних.
Хочете вдвічі більше звуку? Технологія TWS Sony Party Chain забезпечить підключення до 100 підтримуваних аудіосистем, а фірмова програма Sony допоможе налаштувати світлові ефекти та активувати режими LIVE SOUND та MEGA BASS для ще кращого звучання. Модель підтримує відтворення по Bluetooth, через AUX кабель (mini-Jack 3.5 мм), а також з USB-накопичувача, а завдяки інструментальному роз'єму 6.35 мм може виступати в ролі підсилювача для гітари або мікрофона.
Купити Sony SRS-XG500
Усі ціни 14 →Акустика Sony SRS-XG500 (SRSXG500B.RU4) | 13 999 грн. |
Портативная акустика Sony SRS-XG500 Black (SRSXG500B.RU4) | 15 199 грн. |
Портативні колонки Sony SRS-XG500 Black (SRS-XG500B) | 14 209 грн. |
Портативні колонки Sony SRS-XG500 Black (SRS-XG500B) | 14 889 грн. |
Портативна колонка Sony SRS-XG500 Czarny | 9 307 грн. |