Смартфон Sony Xperia Z3 Compact 16 ГБ / 2 ГБ
Відео 4Фото 18 |
Sony Xperia Z3 Compact 16 ГБ / 2 ГБ
Екран:4.6 ", 1280х720 (16:9), 319 ppi, 60 Гц
Пам'ять:16 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 2 ГБ
Процесор:Qualcomm MSM8974AC Snapdragon 801
Камера:20.7 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K
Акумулятор:2600 мАгод
Вага:129 г
Висококласний смартфон, що є, як випливає з назви, кілька зменшеною версією прогресивної моделі Xperia Z3. Крім більш скромного дисплея — 4,6", 1280х720 — пристрій отримало також 2 ГБ оперативної пам'яті замість 3 ГБ і акумулятор меншої ємності. Водночас більшість особливостей «старшого брата» нікуди не поділися. Однією з найяскравіших таких особливостей є камера з сенсором 1/2.3" (як в компактних цифрових фотоапаратах), стабілізатором зображення і підтримкою відео 4K. Корпус захищений від пилу і вологи, витримує півгодинне занурення на глибину до 1 м, а комунікації включають бездротову зарядку.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Sony Xperia Z3 Compact 16 ГБ / 2 ГБ
Усі ціни 8 →Ця модель знята з виробництва. З великою ймовірністю товар НЕ є новим, а продається як "відновлений" (маркування Refurbished, REF, CPO, відновлений тощо).
Уточнюйте відповідні деталі у менеджера магазину!
Смартфон Sony Xperia Z3 Compact D5803 2/16Gb orange REF | 3 074 грн. |
Мобільний телефон смартфон Sony Xperia Z3 Compact D5803 2/16Gb green REF - | 3 240 грн. |
Смартфон Sony Xperia Z3 Compact D5803 2/16Gb black REF | 3 074 грн. |
Смартфон Sony Xperia Z3 Compact D5803 2/16Gb green REF | 3 074 грн. |
Смартфон Sony Xperia Z3 Compact D5803 2/16Gb white REF | 3 074 грн. |
ще 3 пропозиції
Відгуки 122 | 19 16 21 54 |
за такі гроші міг би і три роки попрацювати, а ні, даремно викинув такі гроші. На ремонт, думаю, не варто витрачатися. Жодної гарантії, що працюватиме. Сервіс СОНІ - РОГА та КОПИТУ. Два роки відпрацював, можна сказати, на відмінно. Потім почав мимоволі відключатися. Не впускав, виглядає як з нуля. Вимикається, коли заманеться. Перевстановлення програмного забезпечення не допомагає. Неможливо увімкнути, на кнопку не реагує, якщо вдається увімкнути, при завантаженні знову вирубується. Якщо увімкнеться, то через деякий час знову вимикається. користуюся Sony Xperia Z3 Compact місяць і більше |
Наявні мінуси перекривають усі переваги/тоговлю позов до суду на МТС т.к. не хочуть повертати гроші за бракований телефон Робота процесора. Заряд акумулятор тримає цілий день при моєму активному користуванні інетом та різними програмами. На відміну від айфона, із зарядкою якого буквально не розлучалася, Соні прямо порадував зарядом. Телефон був куплений в салоні МТС у червні 2015, з грудня 2015 по квітень 2016 чотири рази був у ремонті через відклеювання верхнього лівого кута. Причому відклеюється знову і знову прямий день після ремонту. Камера слабка. До цього був айфон 4S – супер знімки! У Соньці далеко не ідеал. Слизький. користуюся Sony Xperia Z3 Compact місяць і більше рекомендую не купувати |
за рік змінив за гарантією два шт. через відклеювання екрану (починається з верхнього лівого кута, в обох, до речі)..причому брав у різних магазинах. Кажуть, шлюб через нагрівання процесора. дизайн, "начинка" відклеюється екран і це "жирний" мінус. користуюся Sony Xperia Z3 Compact місяць і більше рекомендую не купувати |
Показано 3 з 122 відгуків
ще 10 відгуків
Показано 3 із 11 запитань
ще 8 запитань
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості мобільного телефону Sony Xperia Z3 Compact:
- Захист від пилу і води при короткочасному зануренні на глибину до 1м і до 30 хвилин
- Управління за допомогою жестів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →