Смартфон Sony Xperia 10 64 ГБ / 3 ГБ
Відео 50Фото 20 |
Преміальний середній клас за версією компанії Sony, примітний широтою поглядів. Смартфон приковує увагу до власної персони екраном формату CinemaWide з кінематографічним співвідношенням сторін 21:9. Такий дисплей добре підходить для перегляду фільмів і роботи в багатовіконному режимі. З урахуванням нестандартних пропорцій екран гаджета має нетипове роздільна здатність 2520х1080 пікселів.
У частині «заліза» Sony Xperia XA3 обзавівся 8-ядерним чипсетом Snapdragon 630, 3 ГБ ОЗП і внутрішнім накопичувачем на 64 ГБ (з можливістю розширення місткості штатного сховища за допомогою картки microSD за рахунок відмови від послуг другої «сімки»). Фотографує смартфон на «спарку» 13 + 5 МП фотомодулів з тилу (провідний сенсор укупі з допоміжним для розмиття фону) і на 8 МП фронталку. У додаткових активах мобільного пристрою є бічній сканер відбитка пальця і NFC-чип для здійснення безконтактної оплати покупок. Акумулятор гаджета ємністю 2870 мАгод підтримує швидку зарядку технології QuickCharge 3.0. На окремих ринках смартфон відомий під ім'ям Sony Xperia 10.
Купити Sony Xperia 10 64 ГБ / 3 ГБ
Усі ціни 10 →Смартфон Sony Xperia 10 I4113 3/64Gb pink REF | 5 501 грн. |
Смартфон Sony Xperia 10 I4113 Black | 5 600 грн. |
Смартфон Sony Xperia 10 I4113 Black | 17 200 грн. |
Смартфон Sony Xperia 10 I4113 Black XQDC54C0B.EUK | 16 960 грн. |
Мобільний телефон смартфон Sony Xperia 10 I4113 3/64Gb black REF - екран 6 | 5 893 грн. |
1 2 3 0 |
Чудовий варіант за свої гроші Телефоном користуюсь більше 2-х років. Загалом я рад тим, як він працює. За цю годину не було жодних серйозних глюків, при моєму режимі користування батарея тримається 2 дні (підсвічування 50%). Заряджається батарея за +/- 2 години, при чому за 1 годину відсотків на 70. В грі не граю тому не скажу, як він показує собі у цьому напрямку. Камера – знімає гарно, звичайно, є недоліки, але загалом – якість фото влаштовує. Коли є перепади світла – бувають проблеми: світлу частину в кадрі буде ок видно, а ось темніша буде темна, але з цим можна впоратися вибравши точку для фокусу. Відео по якості мене влаштовує, мікрофон, як для телефонного – записує звук якісно. Динамики на телефоні дуже якісні і мають велику гучність, при цьому якість звучання залишається на рівні. Звучення музыки у якісних навушниках – вище похвал. З екраном проблем не було, із зарядкою теж. На екран поклеїв захисну плівку, змінюю її кожні 6-9 місяців. Телефон потрібно перезавантажувати хоч раз на тиждень, щоби краще працював. Багато продумано різних «фішечок» у налаштуваннях з оптимізації роботи екрану, акумулятора та ін. Камера при штучному освітленні не завжди вдало передає колір. При зйомці пейзажу може трохи засвітити або затемнити знімок. Владислав М: користуюся Sony Xperia 10 більше року |
Фантомні натискання, мабуть шлюб. Дизайн Чи не працює. никита емельянов: користуюся Sony Xperia 10 менше місяця |
Чудовий апарат. Дизайн дуже сподобався, без жодних чубчиків. Працює спритно, в руці лежить зручно, відео дивитиметься супер, камера при денному освітленні робить хороші знімки, увечері з'являються шуми. Звертайте увагу при покупці на корпус телефону. Купували в Алло. Увечері після покупки будинку помітили ледь помітне викривлення корпусу в районі сім-лотка. Він був вигнутий. Це добре помітно, якщо покласти телефон екраном на рівну поверхню, він трохи гойдатиметься, якщо натискати на лівий або правий край телефону. Віднесли наступного дня до АЛЛО. Там на прохання поміняти телефон на рівний, сказали, що не можуть і потрібно відправляти до сервісного центру на експертизу, чи не розбирався він тощо. Але з телефоном нічого ніхто не робив, він був ідеальний без подряпин тощо. Після короткої суперечки винесли такий же телефон, подивитися, чи не повторюється дефект на інших апаратах цієї моделі. І на іншому телефоні був такий самий дефект. Але й у цьому випадку працівники магазину, мабуть, не дуже вірили, що це заводський шлюб. Принесли такий же телефон з іншого магазину, і на ньому був такий самий вигин у тому ж місці. Якщо прикласти два телефони екранами один до одного, дефект уже видно неозброєним поглядом. Гроші повернули. Телефон купили у іншому магазині. Будьте уважні, я думаю, ця партія потрапила не тільки в АЛЛО. Дизайн, ціна, якість матеріалів, відбиток працює миттєво та зручно розташований збоку. Чи не найпродуктивніший чип. користуюся Sony Xperia 10 менше місяця |