Смартфон Sony Xperia Z5 Dual 32 ГБ / 3 ГБ
Відео 28Фото 18 |
Флагманський пристрій з зручною для хвата в одну руку діагоналлю екрана (5.2 дюйма). Роздільна здатність дисплея при цьому відповідає формату FullHD (1920х1080 пікселів). А ось відеоролики з допомогою тильної камери смартфона пишуться вже в набагато більшому роздільній здатності 4К. Ще більшою деталізацією блищать фотознімки, за що варто віддати данину 23-мегапіксельному сенсору з фізичними розмірами матриці 1/2.3".
Основна камера оснащена швидким гібридним автофокусом (наведення на різкість за 0.03 с) і світлосильною оптикою (f/2.0). Для зйомки селфі використовується модуль простіше з роздільною здатністю 5 МП. В підкапотному просторі Sony Xperia Z5 Dual знайшлося місце для потужного двигуна (8-ядерний процесор Snapdragon 810), а багажник смартфона має місткістю 32 ГБ (ємність накопичувача даних). Для збільшення пам'яті реалізована підтримка флешок формату microSD. До того ж смартфон є водоплавним (захист за стандартом IP68) і підтримує швидку зарядку батареї ємністю 2900 мАгод.
Купити Sony Xperia Z5 Dual 32 ГБ / 3 ГБ
Усі ціни 6 →Уточнюйте відповідні деталі у менеджера магазину!
Смартфон Sony Xperia Z5 E6683 3/32Gb green REF 2SIM | 4 216 грн. |
Мобільний телефон смартфон Sony Xperia Z5 E6683 3/32Gb black REF 2SIM - ек | 4 247 грн. |
Смартфон Sony Xperia Z5 E6683 3/32Gb gold REF 2SIM | 4 216 грн. |
Смартфон Sony Xperia Z5 E6683 3/32Gb black REF 2SIM | 4 216 грн. |
Мобільний телефон смартфон Sony Xperia Z5 E6683 3/32Gb Green REF 2SIM - ек | 4 247 грн. |
Мобільний телефон смартфон Sony Xperia Z5 E6683 3/32Gb gold REF 2SIM - екр | 4 247 грн. |
5 4 8 19 |
Не раджу купувати цей смартфон, за його ціну в 13к гривень, за які я його купив можна було купити нормальніший телефон, iPhone наприклад. Є захист від води та пилу, зручно тримати в руці Через рік камера жахливо зіпсувалася, батарея теж жахлива, тримає при активному використанні максимум до обіду, якщо кудись йти - то потрібно брати павер банк, дуже часто глючить, найпростіші ігри їли вивозить, іноді коли просто користуєшся, у нього вимикається екран, наприклад : переписуєшся з кимось, пишеш повідомлення і в нього відключається екран, так само постійно видає якісь помилки в додатках користуюся Sony Xperia Z5 Dual місяць і більше рекомендую не купувати |
Дуже довго вибирав сматфон, придивлявся до багатьох варіантів. Мабуть, важливо звернути увагу на те, що сам я є фанатом даного юренда, тому думка про смартфон може здатися досить суб'єктивним, але спробую все описати максимально неупереджено. Перед користуванням даним апаратом вже випробував смартфони від Lenovo та Huawei. Купував ці смартфони у зв'язку з їх доступною ціною, чого не можна сказати про соні. Вони завжди завищували вартість своїх гаджетів, на тлі інших пристроїв, як з китаю, так і в порівнянні з пристроями А марення. У результаті, в силу своїх можливостей максимально докладно вивчив усі смартфони в ціновій категорії 6000, і все-таки соні змогли мене підкупити, тим більше, що раніше було кілька смартфонів/телефонів від цієї компанії. Загалом почуття від покупки досить змішані. З одного боку, це відмінний девайс, з гарною відеокамерою, потужним процесором та непоганим відеоядром. Непогані габарити, 5.2 дюйми. Шикарний, як на мене, дизайн, що відіграло немалу роль при виборі апарату. Але є й свої нюанси. Перший досвід покупки смартфона виявився невдалим, оскільки до рук мені потрапив шлюб. Відповідно, перше враження склалося негативне. Незважаючи на гарний дизайн, як на мене, смартфон досить слизький і так і нарівить вислизнути з рук, хоча тут, напевно, все індивідуально. Гріється, але не критично. Хотілося б більше міліампер в акамуляторі. Гарний дизайн. Відеозйомка на висоті. Гарне залізо і добрий, як на мене, звук. Досить слизький смартфон. Через це довелося одягнути його в чохол, бо не хочеться нести новий смартфон у ремонт через розбите скло. Достатня середня якість зйомки фото. Хоча тут момент спірний. Адже це таки смартфон, а не дзеркалка. Якщо ви хочете якісні фото – купуйте фотоапарат. Батарея. При активному використанні вистачає на 5-6 годин. При цьому сам смартфон купувався нещодавно, відповідно батарея ще не встигла втратити свої амери. Vlad Levenec: користуюся Sony Xperia Z5 Dual кілька місяців |
Батарея не тішить,5ч. активної роботи і все. . гріється в іграх,і при знятті відео 4к брав заради камери, відео порадувало, а фото - нічого особливого просто насиченіший за колір. кормпус кільський, беріть відразу чохол Загалом за 6шт тел. хороший,тільки в комплекті треба чохол,скло і павербенк. відео 4к,непогані фото батарея, фотокамера шуму багато, нагрівається відчутно в іграх, при знятті 4к видосу користуюся Sony Xperia Z5 Dual кілька місяців |
- Захист від пилу і води при короткочасному зануренні на глибину до 1м і до 30 хвилин
- Управління за допомогою жестів