USB-хаб Speed-Link Snappy Slim USB Hub 4 Port USB 2.0 Passive
Фото 5 |
Speed-Link Snappy Slim USB Hub 4 Port USB 2.0 Passive |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speed-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speed-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Speed-Link Snappy Slim USB Hub 4 Port USB 2.0 Passive
Усі ціни 48 →Концентратор USB2.0 SpeedLink Snappy Slim White (SL-140000-WE) 4хUSB2.0 SL | 249 грн. |
Speedlink SNAPPY SLIM USB Hub, 4-Port, USB 2.0, Passive, Black (SL-140000- | 272 грн. |
Концентратор USB2.0 SpeedLink Snappy Slim White (SL-140000-WE) 4xUSB2.0 SL | 249 грн. |
SpeedLink Концентратор Snappy Slim USB Hub 4 порти USB 2.0 Passive Black ( | 319 грн. |
Speedlink SpeedLink Snappy Slim Black (SL-140000-BK) sl-140000-bk | 249 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →